news-h1.png, 1 kB

Lidé & Spolchemie

SPOLCHEMIE již tradičně partnerem Ústeckého půlmaratonu a Českého poháru v handbike pro postižené sportovce


12. 9. 2017

SPOLCHEMIE – Spolek pro chemickou a hutní výrobu, je dlouhodobým Ústeckého půlmaratonu. V letošním roce se může Spolchemie pochlubit úspěšně spuštěnou membránovou elektrolýzou, v jejíž blízkosti vede trať závodu. Tento neobvyklý zážitek, který závodu v Ústí nad Labem zajišťuje atraktivitu oproti ostatním městům, bude opět zajištěn týmem Spolchemie, aby poskytl maximální bezpečnost sportovců.

Spolchemie se dlouhodobě cítí spoluodpovědná za zdraví spoluobčanů v Ústeckém kraji, ale také je hrdá na své domovské město a celý kraj, který se dostane do pozornosti všech sportovních fanoušků.

Půlmaraton a Spolchemie sdílejí myšlenku týmové spolupráce. Proto se stejně jako loni do boje zapojí i štafety zaměstnanců, rodinný závod si zaběhnou pracovníci se svými rodinnými příslušníky a také mezi borci v hlavním závodě se objeví kolegové ze Spolchemie.

Na Mírovém náměstí najdou zájemci stánek, kde si budou moci vyzkoušet, jak jsou zdatní v chemii a připojit se k pokusům vedeným zkušenými výzkumníky a studenty.

Spolchemie je poctěna že se již od roku 2011 může aktivně účastnit tak významného sportovního počinu, který chápe jako podporu propagace tradičně průmyslového kraje.

SPOLCHEMIE je vedle oficiálního partnerství půlmaratonu především „Titulárním partnerem českého poháru v handbike" pro handicapované sportovce, který startuje v poledne. Více informací o závodu, organizaci dopravy v Ústí a doprovodných akcích naleznou zájemci na webu http://www.runczech.com/

Kontakt pro další informace: Jan Charvát, tiskový mluvčí, tel: 608 827 381, charvat@ccgpr.czBack to News
Menu