news-h1.png, 1 kB

Inovace a řešení

Kamenný koberec CHS-EPODUR STONE: sezóna stále běží!


26. 9. 2018

Krásné podzimní počasí a úklid zahrady před zimou jsou ideálním obdobím pro úpravu okolí domu. Na položení nových povrchů, jako je například kamenná dlažba nebo čím dál oblíbenější kamínkový koberec, který můžete znát také pod názvem „kamenný chodník“, je pořád ještě čas!

  • Kolik stojí kamenný koberec a jeho aplikace?

Pokud se chcete dozvědět, jak na výpočet ceny, jak náročná je pokládka kamenného koberce, jestli vybrat kačírek, valounky nebo je nejpěknější mramorová drť, doporučujeme náš nový článek na webu Stavební Spolchemie.

  • Optimální povrch na schody, okolí bazénu, podlahu terasy, balkon, na šikmé nájezdy…

Univerzální pojivo pro kamínkový koberec CHS-EPODUR STONE vyráběné ve Spolchemii nabízí špičkovou kvalitu pro širokou škálu venkovního použití. Úplná propustnost zajistí, že se vám na povrchu nebudou tvořit louže a snadné čištění talkovou vodou, odolnost počasí a chemikáliím zaručí dlouhou životnost, můžete vytvořit váš originální design díky variabilitě kamínků a mramoru a možnosti tvorby ornamentů... CHS-EPODUR STONE je vhodný jak na nové povrchy, tak pro rychlou a efektivní renovaci starých, zvětralých betonů nebo keramiky. Více o výhodách a vlastnostech materiálu si přečtěte v našem podrobném článku.

Napište nám vaši poptávku na kamínkový koberec!

Pokud vás zajímají detaily o materiálech a jejich použití, navštivte náš web Stavební Spolchemie a neváhejte nám zaslat prostřednictvím formuláře na konci každé stránky vaši poptávku, případně se obracejte přímo na mail kroscenova@spolchemie.cz

Vaše SpolchemieBack to News
Menu