news-h1.png, 1 kB

Novinky

SPOLCHEMIE si vám dovoluje představit nové stránky věnované epoxidům a alkydům ve stavebnictví. Naše aplikace směřují do rezidenční výstavby, komerčních a průmyslových staveb, dopravních staveb, kompozitních materiálů pro stavby a mnoha daších oborů. V naší nabídce najdete například epoxidový systém pro oblíbený kamínkový chodník, materiály pro špičkové lité podlahy, vysoce odolné nátěry na beton a dřevo nebo chemické kotvy. Jak v alkydových, tak v epoxidových pryskyřích jsme schopni vám poskytnout u nás vyvinutá environmentální řešení: např. EnviPOXY, epoxidovou pryskyřici s obsahem 28% bio-uhlíku, nebo vodou ředitelné a bezrozpouštědlové alkydové pryskyřice s obsahem až 93% surovin přírodního původu.

Spolek pro chemickou a hutní výrobu a. s., jako provozovatel vlečky sděluje, že je tato vlečka veřejnosti nepřístupná z důvodu dle ustanovení § 22a odst. 1 písm. a) zákona č. 266/1994, neboť vlečka je součástí areálu využívaného ve zpracovatelském průmyslu.

SPOLCHEMIE - Spolek pro chemickou a hutní výrobu každoročně již řadu let vydává výroční zprávu o svém vlivu na životního prostředí a stavu jeho ochrany. V souladu s principy otevřené komunikace s okolím, včetně veřejnosti, ke kterému jsme se dobrovolně rozhodli v souladu s požadavky normy ISO 14001 (EMS), tak podáváme souhrnný přehled o stavu environmentálního profilu společností sdružených ve skupině Spolchemie.

SPOLCHEMIE si vás dovoluje pozvat vás do svého stánku č. 7-456 na ECS 2017 ve dnech 4. -6. dubna 2017. Představíme novinky v našem portfoliu epoxidových a alkydových pojiv pro nátěry a barvy a naše enviromentální řešení. Těší nás, že naše návštěvníky budeme moci seznámit s naší unikátní EnviPOXY®, vyspělou "zelenou" epoxidovou pryskyřicí se zaručeným obsahem 28% bio-uhlíku, vyráběnou na základě vlastního patentu a má EPD certifikát.

Pro posílení dodavatelsko-odběratelských vztahů, získání kvalitních dodavatelů a transparentnost nákupních procesů jsme spustili nový přístup pro naše stávající obchodní partnery a firmy, které mají zájem stát se našimi dodavateli.

Menu